Tematyka
Lokalizacja i dojazd
Plan konferencji
Foto galeria
   Krajowa konferencja TERMOGRAFIA I TERMOMETRIA W PODCZERWIENI (TTP) ma już swojš historię. Organizowana jest cyklicznie co dwa lata. Animatorem i pierwszym organizatorem konferencji był kolega dr Piotr Pręgowski, dzięki któremu konferencja zyskała dużš rangę naukowš i przyczyniła się do integracji œrodowiska naukowców oraz techników zajmujšcych się termografiš.

Zaangażowanie oraz olbrzymi wysiłek całej społecznoœci termograficznej w Polsce zostały uwieńczone przyznaniem organizowania w 1998r. w Łodzi największej europejskiej konferencji nt. termografii iloœciowej - QIRT'98.

Poprzednia konferencja TTP odbyła się w Łodzi na Politechnice. Głównymi organizatorami konferencji TTP jest Instytut Elektroniki Politechniki Łódzkiej oraz Zespół Termodetekcji Optoelektronicznej Polskiego Komitetu Optoelektroniki SEP.

Ambicjš organizatorów KK TTP jest utrzymanie dotychczasowego profilu konferencji, tj. propagowanie i rozwijanie technik termograficznych w różnych dziedzinach nauki i techniki, ze szczególnym podkreœleniem termografii iloœciowej.

Copyright Š 2002 Computer Thermography Group, Institute of Electronics, Technical University of ŁódŸ
Last modified: grudnia 18, 2003