SPONSORZY
Zmiana terminu nadsyłania artykułów do czasopisma MAM
Ostateczny termin - 15 czerwca 2017 r.
Formatka do artykułów zamieszczonych w elektronicznych materiałach konferencyjnych (w języku polskim lub angielskim) formatka do pobrania

Termin składania prac do czasopisma Measurement Automation Monitoring (PAK) - w języku angielskim
formatka do pobrania
20 maja 2017 r.

Termin nadsyłania prac do materiałów konferencyjnych (wersja elektroniczna) - w języku polskim lub angielskim
30 maja 2017 r.
Konferencja TERMOGRAFIA I TERMOMETRIA W PODCZERWIENI (TTP) jest największą w Polsce konferencją dotyczącą termowizji. Ma charakter cykliczny i odbywa się co dwa lata. Konferencja ta jest forum naukowo-technicznym, na którym specjaliści z różnych dziedzin zajmujący się termografią mogą wymieniać swoje doświadczenia, prezentować wyniki badań oraz zastosowania termografii i termometrii. Forum zapewnia coraz większą integrację środowiska naukowo-badawczego z przemysłem.
Pierwszym organizatorem konferencji był dr Piotr Pręgowski, dzięki któremu konferencja zyskała dużą rangę naukową i przyczyniła się do integracji środowiska naukowców oraz techników zajmujących się termografią. Organizatorem Konferencji TTP jest Instytut Elektroniki Politechniki Łódzkiej. Ambicją organizatorów konferencji TTP jest utrzymanie dotychczasowego profilu konferencji, tj. propagowanie i rozwijanie technik termograficznych w różnych dziedzinach nauki i techniki, ze szczególnym podkreśleniem termografii ilościowej. Konferencji TTP towarzyszy wystawa sprzętu termowizyjnego, na której producenci przedstawiają najnowsze osiągnięcia sprzętowo-programowe.